Доставка національними поштовими операторами може суттєво вплинути на вартість отриманого товару, але якщо підходити до цього зважено, то можна зменшити вартість доставки, чи навіть звести її до мінімуму чи навіть нуля.

Отже, сьогодні ми працюємо з такими компаніями як Украпошта та Нова пошта.

Відправка посилок Укрпоштою.

Укрпошта значно дешевша в тарифах за Нову пошту, навіть еспрес доставка на 50-30% дешевша.

Але недоліком залишається менша прогнозованість термінів доставки. Якщо більшість посилок приходять майже так само оперативно як і в Новій пошті, то деякі можуть застрягнути на тиждень, а часом і два. Ще одним недоліком Укрпошти залишається сервіс. І якщо наше відділення, з якого ми надсилаємо посилки нас цілком влаштовує ба більше, навіть в час відключення світла нам йшли на зустріч і допомагали із відправкою, то досить часто ми отримуємо скарги чи нарікання від наших покупців, щодо якості сервісу.

Наша позиція – з Укрпоштою треба і вигідно працювати, але не просто працювати, а й вимагати від них належного сервісу.

Відправка посилок Новою поштою.

Нова пошта, звичайно, дуже прогнозований і надійний партнер із навченим, кваліфікованим персоналом. Звичайно, що і там трапляються різні трабли та проблеми, але за наявності такту і адекватності – можна вирішити будь-яке питання.

Загалом у них досить цікава цінова сітка, знання якої дозволить уникнути багатьох несподіванок.

  1. Пересилка коштів вартує 20 грн + 2%, тож якщо ви замовляєте посилку з післяплатою, знайте, що вона буде дорожча щонайменше на 20 грн +.
  2. Вартість посилок залежить від ваги за такою сіткою: до 2 кг – 70 грн; 2-10 кг – 100 грн; до 30 кг – 140 грн. Це якщо посилка приходить на відділення чи поштомат у місто. Якщо посилка приходить в село чи СМТ, вартість зростає на 25 грн. Тобто за доставку посилки в 3 кг і 10 кг ви заплатите однакову суму.
  3. На НП досить часто бувають акції, які дозволяють економити на доставці у встановлений НП спосіб. Це буває дешевша доставка на поштомат, чи у вихідні дні. Ми намагатимемося вас про це поереджати.

Як не платити за доставку зовсім.

 Загалом ми самі сплачуємо вартість доставки тих посилок, чия сума замовлення вища за 1000 грн. Тож це найпростіший спосіб не платити за доставку. Але підходить тільки тим, хто має потребу в більшій кількості нашої продукції і має на це кошти. Хай там як, але пам’ятайте, що усі посилки від 1000 грн, які замовляються у відділення чи поштомат – ми оплачуємо. Посилки з адресною доставкою оплачує покупець.

Другий спосіб – це зробити – замовити олх доставку. Ви робите замовлення, ми міняємо ціну в оголошенні на олх і це  дає вам можливість замовити безкоштовно, чи з мінімальною ціною.

У будь-якому разі, якщо ви маєте питання з вартості доставки, ми радо вам на них відповімо.